Akademie ohnivců
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoje pro studenty akademie I pokoje pro personál

2 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Pokoje pro studenty akademie I pokoje pro personál - Stránka 2 Empty Re: Pokoje pro studenty akademie I pokoje pro personál

Příspěvek pro Luke Donnovan Fri Nov 18, 2016 1:05 pm

Pokoj č.3
Tak jo, šlo poznat, že Marcus něco tají. Ale jelikož není Luke úplně zvědaví, nebude to z něj páčit. Znovu zavřel oči. "Dobře, klidně si to nech pro sebe." Odpoví mu a usměje se. Přeci jen každý může mít tajemství. Dokonce aji Luke má jedno, které nikomu rozhodně nehodlá vyzradit, protože je to něco, z čeho se až do konce života bude obviňovat. A kruci, proč musí zrovna teď na to znovu myslet. Protřel si oči a snažil se myslet na něco jiného.
Luke Donnovan
Luke Donnovan

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje pro studenty akademie I pokoje pro personál - Stránka 2 Empty Re: Pokoje pro studenty akademie I pokoje pro personál

Příspěvek pro Marcus Bloomer Sun Nov 20, 2016 5:23 pm

Pokoj č 3
Marcus se na Luka koukl. "Já bych ti to řekl..ale ředitel mě donutil přísahat že to nikomu neřeknu jinak by mě prý vyhodil ze školy.." zamumlá neštastně. "Uvidíš sám když někdy po půlnoci koukneš na oblohu..." zašeptá skoro neslyšně.
Marcus Bloomer
Marcus Bloomer
Admin

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 05. 11. 16

https://akademie.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokoje pro studenty akademie I pokoje pro personál - Stránka 2 Empty Re: Pokoje pro studenty akademie I pokoje pro personál

Příspěvek pro Luke Donnovan Mon Nov 21, 2016 8:11 pm

Pokoj č.3
"To je dobrý. Nepotřebuju to..." Chtěl mu odpovědět, že to vědět nepotřebuje, ale Marcus ho předběhl tím, že o půlnoci to uvidí. "Dobře." Usmál se. Dál měl zavřené oči. Což zapříčinilo to, že pomalu začínal usínat. Pořád ještě vnímal, ale po dlouhém tichu nejspíš usne.
Luke Donnovan
Luke Donnovan

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Pokoje pro studenty akademie I pokoje pro personál - Stránka 2 Empty Re: Pokoje pro studenty akademie I pokoje pro personál

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru