Akademie ohnivců
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krtčí Hora

4 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Krtčí Hora - Stránka 2 Empty Re: Krtčí Hora

Příspěvek pro Luke Donnovan Mon Nov 07, 2016 5:12 pm

Krtčí hory
Páni, už je skoro dohnali, když pak Marcus se Serafinou udělali něco, co je dostalo opravdu do vedení. Což se samozřejmě Shadowovi nelíbilo a proto ještě přidal. Luke se přikrčil, aby měli menší odpor vzduchu a za pár vteřin už znova byli hned vedle Marcuse. To však Shadowovi nestačilo a přidala ještě na rychlosti. Výdrž to měl, to se mu muselo nechat, ale ta jeho soutěživost prostě neznala hranic. Ale Lukovi ta zatím nevadilo. Spíše se ještě víc přikrčil a náhle byli zase oni ve vedení. "Výborně, kamaráde." Pochválil ho Luke.
Luke Donnovan
Luke Donnovan

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Krtčí Hora - Stránka 2 Empty Re: Krtčí Hora

Příspěvek pro Marcus Bloomer Mon Nov 07, 2016 5:56 pm

Krtčí hory
Dostali se do vedení ale jenom na chvíli Shadow je po chvíli dohnal. "Tak fajn Serafíno čas" Serafína mu na tuhle nedokončenou větu skoro jako kdyby odpověděla. Zařechtala a Marcus jako na povel se více přikročil a Serafína opět vystřelila za Shadowem. Bylo to takový zajímavý. Serafína se hnala vedle Shadowa v jednu chvíli vedla Seraf pak však Shadow ale u stájí se zdálo že přistáli zároveň. "Navrhoval bych remízu" řekne a podívá se na Lukeho
Marcus Bloomer
Marcus Bloomer
Admin

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 05. 11. 16

https://akademie.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Krtčí Hora - Stránka 2 Empty Re: Krtčí Hora

Příspěvek pro Luke Donnovan Mon Nov 07, 2016 6:10 pm

Krtčí hory
Opravdu ti dva byli dobří. Luke cítil, že jim Shadow jen tak tak stačí. Popravdě ke konci už chtěl Luke Shadowa zpomalit, aby se už tolik nepřepínal, ale o se nenechal. Zdálo se, že tam dorazili zároveň. Takže remíza. Luke přikývl Marcusovi a usmál se. Jakmile sesedl z Shadowa, zavedl ho ke jeho stáji. Popravdě tam šel Shadow už sám. Ještě totiž pořádně nesnídal, takže vypadal, že je rád zpátky. Luke mu tam dal jeho oblíbené jídlo, protože jiné ani jíst nechce, a zavřel vrata od stáje. "Měli bychom víc trénovat, kamaráde. Ale vedl sis dobře." Řekl mu na rozloučenou a rozešel se k Marusovi. Marcus byl k němu otočen zády, takže měl Luke krásný výhled na jeho pozadí. Páni, na o to myslí. Rozešel se k němu a poplácal ho po rameni. "Musím uznat, měli jsem co dělat, abychom se vám vyrovnali." Poznamenal a usmál se.
Luke Donnovan
Luke Donnovan

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Krtčí Hora - Stránka 2 Empty Re: Krtčí Hora

Příspěvek pro Marcus Bloomer Tue Nov 08, 2016 9:49 am

Krtčí hory
A víte co? Když s ním Serafína provedla poprvé takový padající kámen když dala křídla k sobě...a chvíli padala měl pocit že má infarkt. Ladně sesedl ze Serafíny a pochválil ji "Výborně tak pojď ať se mi tu nepřepínáš" uchechtnul se a ona do něj strčila hlavou a on se na ni zase podíval "Však víš že to tak nemyslím" usmál se na ni. Nakonec ji zavedl do stáje. "Fajn no to víš že tě mám rád" řekl jí a opět ji objal kolem krku. Pak vyšel ze stáje ale stále se na ni koukal pak už ho Luke poplácal po rameni."No jo trénujeme každou noc"usmál se "No ne doslova každou"
Marcus Bloomer
Marcus Bloomer
Admin

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 05. 11. 16

https://akademie.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Krtčí Hora - Stránka 2 Empty Re: Krtčí Hora

Příspěvek pro Genevieve McKylie Sat Nov 12, 2016 9:37 pm

Krtčí hory
"Adari, Adari klidni se, nechci spadnout." Okřikla svého ohnivce a snažila se jej nějakým způsobem uklidnit, jelikož byl celý rozlítaný. Doslova. Už asi hodinu kroužili kolem hor bez známky zastávky a Ginny s tím nemohla nic dělat. Zase jej popadla zlobivá a odmítal ji poslouchat, ať už se snažila jakkoli. Vážně to nešlo. Občas se přetočil, udělal nějakou vývrtku, či jak se podobné triky nazývají a Ginny nezbývalo nic jiného než jen se pevně držet kolem jeho krku a doufat, že ji neshodí z takové výšky dolů. Poté začali prudce letět proti zemi a i když Gin věděla, že by Adari nedopustil, aby se jí něco stalo, přemohl ji strach a pustila se krku, snažila se rychle nahmátnou hřívu, aby jej zbrzdila a zabránila nárazu, ale nedařilo se jí. Dál se řítili k zemi a když Adari prudce zvedl směr, Ginny to vyhodilo a dopadla na zadek. Naštěstí byli zrovna ve výšce, že by si ani nehet nezlomila, jen ji z nárazu trochu bolelo pozadí.
Genevieve McKylie
Genevieve McKylie

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 11. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Krtčí Hora - Stránka 2 Empty Re: Krtčí Hora

Příspěvek pro Noah Grimmes Sat Nov 12, 2016 9:55 pm

Krtčí hora
Jednou obletíme horu a potom poklidně zastavíme na zelené části hory, kde na chvilku zakempíme a zarealxujeme, protože kdo by si nechtěl užít tohohle klidu že? Sundám z Aarona sedlo a pobídnu ho aby se tady proletěl ale aby dával pozor na ty... No jak oni se sakra jmenují? To je to když nedáváte pozor co vám na hodinách říkají a žijete ve vlastní mysli. Nějací podzemáci nebo co... Upřímně, je mi to jedno. Budu jim říkat bramboráci, protože brambory jsou taky pod zemí. Lehnu si do vlhké trávy a zadívám se do nebe, který je nádherně modré, skoro bez mráčku až na nějakou šmouhu, která tudy zrovna proletěla. Trhnu sebou a sednu si. Kolem zase prosviští nějaký ohnivec a to už se ke mě přidává Aaron, který si toho taky všimnul. Zaujmul pozici 'ochranáře' a napjatě čekal, jestli to není zrovna jeden ne moc přátelský bramborák. Nakonec se ukáže, že je to nějaká jezdkyně s ohnivcem, který zkouší poněkud riskantně nebezpečné manévry. Aaron se zase vzdálí ale neztrácí na ostražitosti. Dívka nakonec skončí na zemi s pěkným naražením zadku a já se zase odeberu k leháru v trávě. Jeden by k ní přišel, pomohl jí na nohy, zeptal se jestli je v pořádku ale já to neřeším. Nezmítá se a je při vědomí, to znamená, že je určitě v pořádku, kromě naražení pozadí, takže není žádný důvod se jí zabývat.
Noah Grimmes
Noah Grimmes

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Krtčí Hora - Stránka 2 Empty Re: Krtčí Hora

Příspěvek pro Genevieve McKylie Sat Nov 12, 2016 10:46 pm

Krtčí hory
Jen po tom, co se s vypísknutím rychle vyšvihla na nohy, začala oplakávat své pozadí a oprašovat si ho od hlíny a otisků zelených travin. Když se rozhlédla a Adariho nikde neviděla, vypustila z úst pár slov, které by si mohla propříště odpustit a se zaťatými pěstmi silně dupla do země, na které ještě před chviličkou seděla.
"Adari!" Křikla burácivým hlasem, který nevěstil nic dobrého. Ohnivec se náhle objevil za jejími zády s omluvným frknutím a žduchnutím do zad. Svižně se otočila. Mračila se. Neměla ráda, když ji Adari neposlouchal a divočil, stále jej ještě na sto procent nezvládala, ale to se mohla časem naučit. Až když se uklidnila, pohladila Adariho po šíji a rozhlédla se uvědomila si, že prostor nesdílí jen se svým ohnivcem, nýbrž ještě jedním a nějakým tvorem vyvalujícím se v trávě no a těžko říci, zda na ní leží úmyslně, nebo neúmyslně,, tudíž se rozhodla pomalu se přiblížit. Jistě, kdyby byl objekt jejího zájmu mrtvý, ohnivec by zřejmě nebyl tak klidný, ale kdoví. Zvědavost je silná paní a Ginny donutila dojít až k válejícímu se klukovi, který určitě mrtvě nevypadal. Ze stoje se nad něj naklonila a odfrkla si.
"Ah, to jsi jenom ty." Zasmála se tiše a založila ruce na prsou, když se konečně narovnala.
Genevieve McKylie
Genevieve McKylie

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 11. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Krtčí Hora - Stránka 2 Empty Re: Krtčí Hora

Příspěvek pro Noah Grimmes Sat Nov 12, 2016 10:54 pm

Krtčí nohy
Tu holku poznávám, poznávám jí až moc dobře. Genevieve McKylie, celkem hlučná holka na můj vkus, možná proto jsem se s ní nikdy moc nekamarádil a abych pravdu řekl, tak jsem se s ní možná nikdy nebavil. Dojde ke mně a pronese: 'Ah, to jsi jenom ty.'. Zrakem doputuju k její tváři a ušklíbnu se. "Ah, to jsem jenom já, nebo jsi čekala někoho jinýho?" Přimhouřím očka a rukama si podložím hlavu pro větší pohodlí.
Noah Grimmes
Noah Grimmes

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Krtčí Hora - Stránka 2 Empty Re: Krtčí Hora

Příspěvek pro Genevieve McKylie Sat Nov 12, 2016 11:02 pm

Krtčí hory
Klučina ji zpozoroval, jak by taky ne, když se právě ocitala přímo nad ním. Musela mít trochu sklopenou hlavu, aby se mohla dívat do jeho tvářičky, na hlavičku nasazenou na krčku pomalu hubenějším než její nohy. Vypadal jako vychrtlé stvořeníčko s nepříjemným, chladným výrazem, nicméně to byli dva a momentálně on byl ten poslední, na koho plánovala být... eh, ne milá, jistě že k němu bude milá. Jistým způsobem, v jistých mezích.
Ušklíbla se k jeho reakci a zavrtěla hlavou. Široce se usmívala, zvedla hlavu, zahleděla se do dáli a ruky zastrčila do zadních kapes. "Možná větší vzrůšo, nějakou mluvku, ne vlka samotáře i když ty spíš připomínáš laňku." Uchechtla se, jistě že to myslela ze srandy, nebylo to, že by se mu snad vysmívala, ale na takovou otázku se nedalo odpovědět nějak jinak -dobrá, mohla říct třeba "Ne," ale to bylo nudné.
Genevieve McKylie
Genevieve McKylie

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 11. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Krtčí Hora - Stránka 2 Empty Re: Krtčí Hora

Příspěvek pro Noah Grimmes Sat Nov 12, 2016 11:14 pm

Krtčí hora
Uchechtnu se nad její poznámkou s laňkou. Ano, možná nejsem až tak mužný jako většina kluků na škole ale prát se pořád umím. "Tak to si dávej pozor, tahle laňka umí být pěkně nebezpečná." Nadzvednu jedno obočí a všimnu si Aarona, který pozoruje Ginny vraženým pohledem. Aaron nemá rád, když věnuju v jeho společnosti pozornost někomu jinému, je žárlivý a hlavně na to není zvyklý. "Jinak jsi měla na mále." Letmo se kouknu na jejího ohnivce. "Měla by jsi ho trošku zkrotit." Zavrtím nohama, které mám překřížené a zase se na ní podívám s kamenným výrazem.
Noah Grimmes
Noah Grimmes

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Krtčí Hora - Stránka 2 Empty Re: Krtčí Hora

Příspěvek pro Genevieve McKylie Sat Nov 12, 2016 11:24 pm

Krtčí hora
Brala to všechno s úsměvem. Jen těžko posoudit, jestli se smála jeho neschopnosti vytvořit jiný výraz, nebo situaci. "Třesu se." Pověděla ironicky a ohlédla se letmo za Adarim, který ji bedlivě sledoval a měl nakročeno, kdyby se něco stalo, aby rychle přispěchal.
"O tom co bych měla a neměla rozhodnu sama, díky, ale nepotřebuji tvé rady." Zavrtěla hlavou a znovu bleskla pohledem po Adarim, který se pomalu vydal k nim, teď už tolik nedivočil. "Ne všichni jsou ledově klidní jako ty, víš, kdyby ses usmíval, možná by ti to slušelo víc, vypadáš ledově a nepříjemně, možná je to ze začátku dobrá maska a úkryt, ale dříve nebo později tím klidem vyprovokuješ bestii." Kladla mu na srdce a natáhla ruku k Adarimu, který došel k ní.
Genevieve McKylie
Genevieve McKylie

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 11. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Krtčí Hora - Stránka 2 Empty Re: Krtčí Hora

Příspěvek pro Noah Grimmes Sat Nov 12, 2016 11:42 pm

Krtčí hora
 Nadzvednu obočí a arogantně se uchechtnu. "Nepatřím k té většině lidí, který rozdávají nesmyslné úsměvy bez důvodu." Řeknu klidně. "Nebudu se přetvařovat úsměvy jenom proto, abych na lidi udělal jiný dojem než ten chladný, když mi ani ta to ti lidé nestojí a ohledně nějaké bestie? Je mi to úplně fuk." Zvednu se ze země a beze slova se přemístím k Aaronovi, který nabrušeně sleduje Ginny a jejího ohnivce. "Lidi jako ty mi za to nestojí." Dodám tiše.
Noah Grimmes
Noah Grimmes

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Krtčí Hora - Stránka 2 Empty Re: Krtčí Hora

Příspěvek pro Genevieve McKylie Sun Nov 13, 2016 12:27 am

Krtčí hora
Povytáhla obočí a chvíli ho mlčky sledovala. Hah, jak hluboké. "Na úsměvu není nic špatného. Vypadá to, jako kdyby jsi se bál usmívat se." Řekla pro jednou zcela vážně. Nijak ji to neuráželo, tedy snažila se nebrat si to osobně, což se víceméně vedlo. Když se zvedl o pár kroků ustoupila a prohlédla si ho zvídavým pohledem. "Definuj 'Lidi jako ty'." Řekla stále klidně a s usměvavou tváří.
Genevieve McKylie
Genevieve McKylie

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 11. 16
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Krtčí Hora - Stránka 2 Empty Re: Krtčí Hora

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru